Hizmetlerimiz

İşletmenizin İhtiyacı Olan Tüm Altyapı ve İşletme Hizmetlerini Sizlere Sunuyoruz.Depolama


Bölge kurucu ve işleticisi olarak bölgede faaliyet gösteren firmalara, ortak kullanımlı ve firmalara özel depolar ile depolama imkanı sağlanmaktadır.

 

Yükleme ve Boşaltma


Bölge işletici olarak bölge içerisinde forklift ve profesyonel elemanlar ile yükleme-boşaltma, istifleme, elleçleme ve taşıma hizmetleri verilmektedir.

 

Elektrik, Su ve Doğalgaz


Bölgemizin yatırım ve üretime hazır alt yapısı ile kullanıcılarımıza uygun koşullarda Elektrik, Su ve Doğal Gaz hizmetleri verilmektedir.

 

Arıtma


Bölgemizde oluşan atık suların arıtımı İDOSB tarafından işletilen 36.000m3/gün kapasiteli Atıksu Arıtma Tesisinde yapılmaktadır.

 

Kantar


Bölgemizde bölgemize giriş ve çıkış yapan taşıma araçlarına kantar hizmeti verilmektedir.

 

Atık Yönetimi


Bölge içerisindeki atık ve çöpler ile uygun özellikteki katı ambalaj atıkları toplanarak bölge dışına çıkarılmaktadır.

 

Güvenlik


Bölgemizde özel güvenlik personelimiz bölge giriş-çıkış kapılarında ve bölge sınırında haftanın her günü 7/24 görev yapmaktadır. Ayrıca bölge, bölgenin her noktasına hakim 90 adet kamera ile sürekli olarak izlenmekte ve görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

 

İş Sağlığı ve İş Güvenliği


Bölgemizde ihtiyaç duyulduğunda kullanıcılarımıza iş sağlığı ve işçi güvenliği hizmetleri tedarik edilebilmektedir.

 

Yemek Servisi


Kullanıcı Firmalarımız için Yemek / Catering / Cafe hizmeti temin edilmektedir.

 

Gümrük


Serbest bölgemizde sadece bölgemiz kullanıcılarına hizmet veren İstanbul Deri Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğünde, bölgede mukim firmaların serbest dolaşıma giriş, ihracat ve transit gibi her türlü gümrük işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 

Danışmanlık


İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesinde faaliyet gösterecek şirketlerin faaliyet ruhsatı alma işlemlerini kolay ve sorunsuz bir şekilde yürütebilmeleri amacıyla firmalara ruhsat başvuruları ve ruhsat alma süreçlerinde, ayrıca gümrük idaresinde yürütülen işlemler ile ilgili danışmanlık ve destek hizmeti verilmektedir.